Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Promocja dnia

Łóżka

Aktywne filtry

Łóżko jest ozdobą naszej sypialni oraz ważną częścią codziennego dnia. Spędzamy w nim dużą część naszego życia podczas snu i odpoczynku. Zastanawiając się nad kupnem właściwego łóżka, wybierzmy takie, które będzie nam służyć długie lata. Kupując łóżko, trzeba zwrócić uwagę nie tylko na jego wygląd, ale również na odpowiednie materiały i jakość wykonania. Łóżka z naszej oferty zostały sprawdzone pod kątem jakości i wymagań stawianych przez naszych klientów. Wyróżniają się wygodą i trwałością wykonania.

Dodatkowym atutem łóżka jest otwierany pojemnik na pościel, w którym możesz schować poduszki, pościel, koce oraz inne rzeczy. Niektóre nasze łóżka posiadają wersję z pojemnikiem, jak i bez pojemnika - wybór wersji pozostawiamy klientowi.

Naszą ofertę łózek możemy podzielić na:

  • Łóżka tapicerowane - to łóżka których boki, rama i zagłowie obite jest pianką oraz tkaniną. Dodaje to elegancji oraz możliwość zmiany tkaniny i koloru obicia łóżka tak, aby dopasować je do aranżacji własnej sypialni. Dostępne do wyboru kolory i wielkości, przedstawione są na stronie każdego łóżka.
  • Łóżka metalowe - to łóżka których konstrukcję stanowi solidny, metalowy stelaż, rama i boki, które nie są obite materiałem. Łóżka wyróżniają się mocną konstrukcją oraz stylem retro i glamour.
  • Łóżka kontynentalne - to łóżka których konstrukcja zawiera zagłowie, podstawę dolną łóżka, górną warstwę ze sprężynami bonell oraz topper - materac górny. Główną zaletą łóżek kontynentalnych jest niezwykła wygoda podczas snu i ich użytkowania.

Do łóżka potrzebny jest również odpowiedni i wygodny materac do spania. Jeżeli nie masz jeszcze swojego materaca, możesz go również u nas dokupić. Są odpowiednio dopasowane pod wzglądem budowy i wielkości do naszej oferty łózek. Zobacz nasze materace.