O firmie

logo Sfabex Wieruszów

Producent materacy i łóżek sypialnianych

Jesteśmy polskim producentem i dostawcą łóżek tapicerowanych i metalowych do sypialni, materacy o różnych parametrach, pokrowców oraz narożników. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Wszystkie nasze produkty są wykonywane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół, tak aby finalnie powstał produkt najwyższej jakości, spełniając oczekiwania naszych Klientów. Materiały i surowce stosowane przy produkcji materaców, pokrowców i łóżek sypialnych są najwyższej jakości, co potwierdzają odpowiednie atesty i certyfikaty.

Tworząc nasze materace, pokrowce i łóżka myślimy o naszych Klientach oraz ich upodobaniach, ale także o zdrowym wypoczynku i efektywnym śnie. Idziemy z duchem czasu, pamiętając, że naszą rolą jest dostarczenie materaca, na którym wyśpi się każdy, nawet najbardziej wymagający Klient. Powyższe słowa potwierdzają reakcje i opinie zadowolonych osób, które miały okazję nabyć nasze produkty.

Prowadzimy również sprzedaż pianki poliuretanowej oraz jej cięcie na dowolne kształty oraz śrutu z pianki. Więcej informacji możesz zobaczyć w zakładce "Pianka"

Warto również dodać, że prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju, a nasze produkty znane są także Klientom w Niemczech, Czechach, Anglii oraz Irlandii. Aby nawiązać współpracę w zakresie sprzedaży detalicznej lub hurtowej zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Sfabex materace

Dane adresowe

SFABEX
Sebastian Lenart
Kuźnica Skakawska 99
98-400 Wieruszów

tel: 798 339 103
tel: 512 185 215
e-mail: biuro@sfabex.pl

NIP: 997 012 44 11

Sfabex Wieruszów łóżka

łóżka do sypialni producent