Promocja dnia

Szafy

Brak produktów

Aktualnie dodajemy produkty do tej kategorii.

Proszę wrócić później lub skorzystać z naszej wyszukiwarki w sklepie:

Duże i pojemne szafy dostępne w tej kategorii, pozwalają na utrzymanie ładu i porządku w naszym domu. Z łatwością pomieszczą nasze ubrania, buty, kurtki a nawet duże walizki podróżne. Przy uzupełnianiu asortymentu w sklepie, braliśmy pod uwagę nie tylko wygląd i jakość wykonania szafy, ale również jej ergonomię i względy praktyczne podczas użytkowania.

W zależności od rozmiaru, szafy różnią się układem i rozmieszczeniem półek, drążków na ubrania wiszące oraz szuflad. Środek każdej szafy przedstawiony jest na zdjęciu w opisie produktu. Duża szafa może służyć jako pojemna garderoba w salonie, sypialni lub przedpokoju. Dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się również szafy z lustrem na frontowych drzwiach. Pozwalają one, nie tylko na przejrzenie się przed wyjściem z domu, ale również optycznie powiększają nasz pokój.

Szafy możemy również podzielić na szafy z drzwiami przesuwnymi (na prowadnicach) i szafy z drzwiami uchylnymi na standardowych zawiasach. Oba rodzaje są dostępne w naszym sklepie. Posiadamy również szafy z frontem w połysku oraz frontem matowym. W opisie produktu przedstawione są dostępne kolory korpusów i frontów szaf oraz dodatkowe informacje, takie jak oświetlenie LED i dostępne wymiary mebli. Nie zmieniamy rozmiarów szaf. W razie pytań lub pomocy w doborze mebli, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.