Promocja dnia

Materace wysokoelastyczne

Aktywne filtry

Materace wysokoelastyczne - to wygodne i popularne materace do spania. Są ekonomicznym rozwiązaniem, jednocześnie zapewniają naszemu ciału naturalną podstawę oraz pozycję dla naszego wygodnego i spokojnego snu. Wykonane są z pianki wysokoelastycznej HR, która ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość, cechuje się również dużą elastycznością, co gwarantuje wysoki komfort użytkowania tych materacy.

Pianka HR posiada doskonałą przepuszczalność powietrza, dodatkowo odzyskuje swój pierwotny kształt po zdjęciu z niej obciążenia. Zapewnia perfekcyjne dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu naszego ciała i gwarantuje przyjemny komfort snu. Materace wysokoelastyczne są przewiewne i antyalergiczne, materiały wykorzystane do ich budowy, ograniczają powstawanie roztoczy i kurzu. Do wyboru jest kilka rozmiarów i wysokości materacy, tak aby z łatwością dopasować je do Państwa łóżka. Ich budowa jest bardzo prosta, a jednocześnie wyjątkowo trwała i odporna na odkształcenia mechaniczne.

Dostępne w naszym sklepie materace mają już w standardzie biały pokrowiec na materac. Inne rodzaje pokrowcy, możemy wybrać z dostępnych opcji w produkcie. Pokrowce na materac ułatwiają utrzymanie czystości, ponieważ posiadają wszyty zamek, który umożliwia jego ściągnięcie i wypranie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą mebli i materacy.