URLOP
26 LIPCA - 1 SIERPNIA

Promocja dnia

Materace lateksowe

Aktywne filtry

Materace lateksowe – jest to grupa materacy, które w swojej budowie mają dodatkową warstwę - wkład wykonany z lateksu. Lateks zapewnia doskonałą sprężystość i elastyczność materaca, zwiększa również jego twardość i wytrzymałość na zużycie. Doskonale przepuszcza powietrze, tworząc idealne warunki do snu dla alergików. Mata lateksowa nie wchłania kurzu i roztoczy. Zapewnia jednocześnie odpowiedni przepływ powietrza oraz wentylację naszego materaca.

Mata lateksowa dodaje materacowi większej twardości, jest więc polecana osobom, które lubią twardsze podłoże do spania oraz osobom o większej wadze ciała. Materace lateksowe bardzo wolno się zużywają zaledwie od 5 do 10% w ciągu 10 lat!

Gdy w materacu jest dodana mata lateksowa z jednej strony, pozwala nam to na uzyskanie materaca, który ma dwa stopnie twardości. Z jednej strony jest średniotwardy, a z drugiej strony - po obróceniu - twardy. Możemy wtedy sami zmieniać twardość naszego materaca i dostosować go do naszych aktualnych predyspozycji. Zapoznaj się z naszymi materacami i ich szczegółowym opisem w produkcie.