URLOP
26 LIPCA - 1 SIERPNIA

Filtruj według

Wymiar materaca

Wymiar materaca

Wysokość materaca

Wysokość materaca

Promocja dnia

Materace kokosowe

Aktywne filtry

Materace kokosowe – jest to grupa materacy, które w swojej budowie mają dodatkową warstwę - wkład z maty kokosowej. Mata jest wykonana ze 100% ekologicznych surowców, pochodzących ze skorupy orzechów kokosowych. Splecione razem włókna, są naturalną ochroną przed wilgocią oraz rozwojem roztoczy i mikroorganizmów. Zapewniają również odpowiedni przepływ powietrza oraz wentylację naszego materaca. Kokos jest materiałem bardzo trwałym na odkształcenia wynikające z użytkowania materaca.

Mata kokosowa dodaje również większej twardości materacowi, więc jest polecana osobom, które lubią twardsze podłoże do spania. Polecana jest również małym dzieciom, które mają wówczas odpowiednią podporę podczas prób wstawania w łóżeczku.

Gdy w materacu jest dodana mata kokosowa z jednej strony, pozwala nam to na uzyskanie materaca, który ma dwa stopnie twardości. Z jednej strony jest średniotwardy, a z drugiej strony - po obróceniu - twardy. Możemy wtedy sami zmieniać twardość naszego materaca i dostosować go do naszych aktualnych predyspozycji. Zapoznaj się z naszymi materacami i ich szczegółowym opisem w produkcie.